Olek w finale konkursu recytatorskiego STA

IMG_4804_Snapseed

22 maja odbył się półfinał I Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez studio aktorskie STA w Poznaniu.

Z pośród uczniów mojej szkoły na konkurs wybrałam członków grupy teatralnej “Zróbmy teatr” – Olka Bręgiela i Konstancję Fiedorow. Znam te dzieci od najmłodszych lat, gdyż byłam też ich wychowawczynią w klasie I-III. Razem przygotowywaliśmy różne spektakle teatralne, braliśmy udział w konkursach i teledyskach. Mogę śmiało powiedzieć to są moje dzieci, które nigdy mnie nie zawiodły. Koko pięknie powiedziała wiersz Wisławy Szymborskiej “Urodziny”, a Olek przedstawił fragment prozy wg książki Marka Twaina Tomek Sawyer.
Okazało się, że znalazło to uznanie jury, aktorów Teatru Nowego! Olek przeszedł do finału konkursu, a teraz z niecierpliwością czekamy na końcowe eliminacje. Gratuluję moi Kochani! Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć!
Trzymajcie kciuki! W środę 27 maja odbędzie się finał konkursu w Teatrze Nowym w Poznaniu.
[easymedia-gallery med=”593″ filter=”1″]