Para butów

Od prawej: Oliwia (siedząca), Ola, Zoja, Inga i ja

Moje dziewczęta z grupy teatralnej Zróbmy Teatr Ola, Inga, Oliwia i Zoja zaprezentowały dla wszystkich uczniów naszej szkoły przedstawienie pt.”Para butów” na podstawie bajki Pierra Gripari, według scenariusza Izabelli Worony i w mojej reżyserii.

Bajka opowiada niesamowitą historię zakochanej pary butów,
a dziewczyny świetnie wcieliły się w swoje role. Byłam bardzo ciekawa jak uczniowie zareagują na przedstawienie, w którym oprócz postaci występujących w sztuce, główną rolę grają buty. Cisza podczas przedstawienia, reakcja na słowa, śmiech i gra aktorów była niesamowita. Dziewczyny odniosły sukces!
Grałyśmy cztery przedstawienia w jednym dniu dla różnych grup wiekowych, a reakcja najmłodszej widowni – domagająca się autografów i uścisków ujęła mnie za serce!

Dużą zasługą był znakomity scenariusz mojej koleżanki ze szkoły teatralnej: Izabelli Worony.
2 lutego wystąpiłyśmy kolejny raz z tym spektaklem, tym razem dla nauczycieli i zaproszonych gości. Wstęp wolny 🤪
Myślimy o kolejnym przedstawieniu. Do naszej grupy teatralnej zgłosili się już kolejni (przyszli) aktorzy.