Scena na Piętrze gościła „Białego Wróbelka”

13 maja odbyło się przedstawienie „Białego Wróbelka” (poznańska prapremiera) w Scenie na Piętrze. Przedstawienie zorganizowano dla uczniów mojej Szkoły Podstawowej nr 74. Odbyły się dwa spektakle – dla klas I-III oraz IV-VI.

Oprócz „Białego Wróbelka” można tu było zobaczyć gościnny występ Teatru „Na walizkach” z Wrocławia, w spektaklu „Galimatias”. To był popis aktorstwa mimicznego, nagrodzony uśmiechami i gorącymi brawami widowni.

Oprócz dzieci i nauczycieli na widowni byli także uczniowie Liceum plastycznego, telewizja WTK i inni goście. W role konferansjerów wcielili się Adam i Filip – uczniowie klasy IV.

„Głos Wielkopolski zamieścił krótką recenzję – zajrzyj

Scena na Piętrze