Dla przedszkolaków

1_IMG_4444

W czwartek 16 kwietnia wystawialiśmy przedstawienie pt: “Dziewczynka z zapałkami” dla  specjalnych gości z przedszkola “Jarzębinki” w Poznaniu i uczniów naszej szkoły.

Było nam bardzo miło, gdy zobaczyliśmy pełną salę maluchów czekających na nasz występ. Byli bardzo przejęci i siedzieli w wielkim skupieniu.  Chociaż na dworze świeciło słońce i był wiosenny poranek wprowadziliśmy widzów w świąteczno-gwiazdkowy nastrój. Mali aktorzy spisali się jak zwykle na medal. Ogromnymi brawami zostali nagrodzeni przez cudowną publiczność.

A dla mnie największym uznaniem były słowa nauczycieli przedszkolaków, że nasze przedstawienie było znakomite i o wiele ładniejsze niż przedstawienia, które zamawiają za pieniądze w amatorskich teatrach.

Jestem dumna z mojej pracy i moich dzieci.
[easymedia-gallery med=”514″ size=”200,200″ style=”dark”]