Uśmiech Dziecka

Najpiękniejszy uśmiech ma świecie, to uśmiech szczęśliwego dziecka.
Dzień Dziecka to jest również moje święto, gdyż każdego roku odkąd pamiętam moi rodzice przygotowują dla mnie niespodziankę.
Wówczas czuję się jakbym była małą dziewczynką z umorusaną buzią, odrapanymi kolanami, oranżadą w proszku na rękach z wyciągniętym językiem liżąc ten słodko-kwaśny proszek. Ja również moim szkolnym dzieciom szykuję coś wyjątkowego.

Moim pierwszaczkom przygotowałam dzień lodowy w kawiarni na Marszałkowskiej w Poznaniu. Pan kierownik cukierni zaprosił dzieci do zamku – zjeżdżalni. Każde dziecko mogło też nadmuchać wielką bańkę mydlaną. Dziękujemy cukierni za to święto i na pewno jeszcze przyjdziemy tam na lody.

Dzień Dziecka trwał u nas dwa dni! Kolejny przyniósł moim pierwszakom inne atrakcje: pojechaliśmy na stadion AWF – tam odbywał się festyn sportowy organizowany przez fundację „Światełko w tunelu”. Dzieci brały udział w różnych dyscyplinach sportowych, a na końcu otrzymały medale. Mimo upału i zmęczenia to był cudowny czas.
Wszystkim dzieciom życzę spełnienia marzeń i tego beztroskiego, cudownego uśmiechu!